Velikonoce ve skalách 2018 - 20 let! 30. 3. - 1. 4. 2018

Sníh a počasí | 20. 3. 2018

I když je počasí letos velmi podivné - během uplynulých dnů naši meteorologové zaznamenali teplotní rekordy jak maximální, tak minimální a v uplynulých dnech napadlo několik centimetrů sněhu, již dnes je sníh jen v některých stinných místech a v příštích dnech se předpokládá, že teplota bude postupně stoupat na cca 12 stupňů během dne, takže počasí by naše závody nemělo ohrožovat, naopak by mělo být velmi příjemně na intenzivní běhání.

Společné registrace, příjezd autobusem | 16. 3. 2018

Prosíme ty kluby, které přijedou autobusem, aby nás o tom informovaly na Turn on JavaScript!. Pokud byste chtěli společně prezentovat více klubů pro urychlení prezentace, napište, prosím, na stejný mail.

Skončil druhý termín přihlášek | 14. 3. 2018

Prosíme všechny kluby, aby si prohlédly své přihlášky v ORISu, resp. pod odkazem "Přihlášení". Zároveň si, prosím, zkontrolujte, zda jsme zaznamenali všechny vaše platby - ty najdete, když si pod přehledem vašeho klubu kliknete na částku o řádku "Klubový vklad". Pokud ještě nějaké startovné dlužíte, pošlete ho, prosím, co nejdříve, neradi bychom plnili hrozbu a vybírali na místě startovné pro třetí termín - nejde nám o peníze, ale jde nám především o hladkou prezentaci první den. Pokud má váš klub přeplatek, budeme ho vracet ještě před závody na účet, ze kterého peníze přišly. Děkujeme za spolupráci.

Platby za přihlášky v prvním termínu | 22. 2. 2018

Upozorňujeme, že podmínkou sníženého startovného je nejen samotná přihláška, ale také zaplacení startovného, což mnoho oddílů, bohužel, zatím nevzalo na vědomí. Těm, oddílům, jejichž vklady se neobjeví na našem účtu do středy 28. 2. bude navýšeno startovné na cenu, jako by se přihlásili v druhém termínu. Platby za svůj oddíl si můžete zkontrolovat v ORISu na odkazu https://oris.orientacnisporty.cz/PrehledVkladu?id=4216 - došlé platby jsou pravidelně aktualizovány. Pokud jste snad v přehledu nenašli svoji platbu, napište na Turn on JavaScript! - je možné, že jsme nějakou platbu přehlédli. V případě plateb na místě při registraci bude vybíráno startovné dle 3. termínu příhlášek, tedy nejvyšší

SIAC čipy | 29. 12. 2017

Do rozpisu jsme přidali informaci o tom, že SIAC čipy je možné používat, ale krabičky nebudou programovány v Air módu, takže je nutno i s těmito čipy normálně "razit".

Ukázka nově přimapované mapy | 28. 12. 2017

V mapách jsme přidali ukázky nově přimapované části mapy pro 2. etapu.

Přihlášky spuštěny ! | 13. 10. 2017

Spustili jsme přihlášky v ORISu.

Fotografie z terénu, mapy, ubytování... | 13. 10. 2017

V horním menu naleznete plno informací, jako informaci o mapách, fotografie terénu, pozvánku a zejména možnosti ubytování včetně kontaktních telefonů a www odkazů.

Rozpis zveřejněn | 13. 10. 2017

Právě jsme zveřejnili rozpis. Najdete jej v horním menu.

Stránky závodů spuštěny | 13. 9. 2017

Právě jsme spustili stránky výročních Velikonoc ve skalách!