Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Sežrat čínskou pandu, to není jako práce s busolou, milé děti aneb Velikonoční soustředění 2016

31. 3. 2016 | Milan Malačka

Jaké bylo letošní Velikonoční soustředění v Bezdědicích pro nás tentokrát sepsal Milan Malačka, jeden z účastníků a také celkový vítěz kategorie H14 Velikonoc ve skalách!

Jako každým rokem, i letos se v Bezdědicích konalo velikonoční soustředění dětí a mládeže. Letos se hlavní vedoucí stala Dominika, trenéry byly Madla Svo., Kačka Pavlů a pozici kuchaře ovládl Libor W.

Ještě než jsme dojeli na místo, už jsme byli vyhnáni do mrazu na trénink, pro některé jako "bonus" ještě na upravené mapě (bez cest, nebo někde radši bez ničeho). Po večeři (panda s těstovinami) a noci, jsme si zaběhli krátký paměťák po Bezdědicích a pak už odjeli na 1.etapu, posíleni obědem (salát z pandy). Poté následovalo ještě mnoho dalších tréninků (okruhy, sprintové štafety...), skvělých jídel (panda s bramborem, zapečená panda s brokolicí, pando-knedlo-zelo...), zábavných her (skládání slov z písmen=kontrol, hledání piktogramů=spoluhráčů na své trati...) a výletů (hrad Jestřebí, Braniborská jeskyně). Po velmi napínavé třetí etapě závodů (pro některé i s bonusem pódiového umístění) již chlapci začali plést pomlázky z vrbových proutků a děvčata zkrášlovat vajíčka na mnoho způsobů. Když konečně nastalo ráno, byl ohlášen odjezd na trénink = sběr kontrol se speciálními pravidly (potkají-li se v lese chlapec a dívka, kdo koho může "vyšlehat" - podle toho, kdo nese kontrolu). A než jsme se nadáli, už byl na programu odjezd. Tak zase za rok!


zobrazit na Flickru

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: