Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je čtvrtým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 


Nad Letnou se stahovala mračna | 24. 2. 2017

Navštívila jsem pondělní tréninkovou skupinu Honzy a Jirky....

Kinynka na Mistrovství Evropy v lyžařském OB | 6. 2. 2017

Od okamžiku, kdy letos v zimě na detašované kotlářácké pracoviště v Jilemnici napadl první sníh, točí Kinynka pod Jonášovým přísným dohledem za barákem na Hraběnce kilometry na lyžích. A zdá se, že se jí to vyplácí...

Výroční schůze oddílu | 5. 1. 2017

Letošní výroční schůze oddílu se uskuteční v úterý 24. 1. v Langhansu - Centru Člověka v tísni (Vodičkova 37) od 18:45. Zváni jsou všichni členové, dostavte se v hojném počtu!

Lovoš | 15. 12. 2016

Pokud se chcete fyzicky odrovnat, nemusíte rovnou na 46 km dlouhý Koloběh. Stačí třeba i 3 kilometrový závod.

Jak jsme s Dominikou zase nevyhráli Koloběh | 5. 12. 2016

Již podruhé mě naše předsedkyně přesvědčila, abych podstoupil krutá muka vstávání v sobotu v pět ráno, mrznutí na Řípu, jízdy na dětském (jejím) kole a dlouhého běhání po asfaltu. A zase jsme nevyhráli… Ale zvedlo se naše nasazení, nebo ochabla konkurence a tak to dopadlo lépe než loni.

Zakončení sezóny 2016 | 22. 11. 2016

Ani letos jsme si nedovolili jen tak přejít to, že nám orienťácká sezóna už zase skončila, a tak jsme se v druhé půlce listopadu sešli v Rokytnici na oddílovém Zakončení. Čtvrteční státní svátek navíc vybízel k nějakému prodlouženému víkendu, a tak se kromě samotného Zakončení uskutečnila i dvě malá předzakončení.

Mistr světa omeleta - SMIK | 17. 11. 2016

Zachycení mentálních pochodů ze závodu s migrujícími kontrolami
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: