Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je čtvrtým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 

 


Kotlíci na přechodu (Krkonoš) | 20. 11. 2017

Po loňském úspěšném, ale na poslední chvíli svolaném, a tudíž co do počtu účastníků trochu komorním, krkonošském putování za Zakončením v Rokytnici, dala letos trenérská rada hlavy do hromady o poznání dříve, a tak se už v průběhu léta zrodil plán na třídenní přechod Krkonoš, tentokrát pěkně od východu.

Noční bohnický orienťák 2017 | 12. 11. 2017

Ve středu 1. 11., mezi Halloweenem a dušičkami, se konal tradiční Noční bohnický orienťák...

Podzimní PŽ a tři noví béčkaři! | 7. 11. 2017

Závodem ve Velké Černoci definitivně skončila letošní sezóna, byl spočten podzimní Pražský žebříček a k naší velké radosti se řady nových letošních béčkařů rošířily ještě o tři další Kotlíky!

Zpráva z HROBu 2017 | 5. 11. 2017

HROB 2017 se konal daleko na Valašsku, s centrem v hotelu Všemina, postaveném ještě za éry JZD Slušovice. Z Prahy plus mínus 4 hodiny, podle stavu provozu na D1. Počasí bylo zcela netradiční, sluníčko v sobotu a polojasno v neděli. V sobotu se běžel skorelauf s velkým množstvím kontrol kolem hotelu, v neděli pak bylo pevné pořadí kontrol a hendikepový start.

Začínají tréninky v tělocvičně! | 2. 11. 2017

Již tento čtvrtek 2. 11. začínají tradiční tréninky na Hellichovce!

Tonda Semerád zařazen mezi sledované v juniorské repre! | 25. 10. 2017

Po skvělých podzimních výkonech završených bronzovou medailí na klasické trati byl Tonda Semerád pro příští rok zařazen mezi sledované závodníky juniorské reprezentace! Gratulujeme a doufáme, že se na jaře ukáže, že nejen to, že patří do A týmu, ale že se i třeba podívá na juniorské MS, které bude v červenci 2018 v Maďarsku!

Pražské žebříčky u Kamenice | 23. 10. 2017

O víkendu proběhly další dva závody podzimního Pražského žebříčku za účasti devadesátky Kotlíků. Oba závody uspořádala Kamenice s centrem v obci Vavřetice na mapách Valnovka a Gabrhele. Jednalo se o dva middly a Kotlíci si odvezli řadu moc pěkných umístění!
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: