Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 

 


Registrace 2018 | 13. 3. 2018

Na konci února skončila řádná registrace, a pro letošní rok čítá členská základna (prozatím) 315 Kotlíků! Trocha statistiky ještě nikoho nezabila, takže pokud vás zajímá pár čísel, čtěte dále...

Výroční schůze oddílu | 8. 2. 2018

Letošní výroční schůze oddílu se uskuteční v úterý 20. února od 18 hod. v jídelně ZŠ Hanspaulka (ulice Na Hanspaulce, budova mezi čísly 2 a 4). Zváni jsou všichni členové, dostavte se v hojném počtu!

Zimní olympiáda dětí a mládeže a modrobílé stopy na ní... | 3. 2. 2018

Od neděle 28.1. do pátku 2.2. se v Pardubickém kraji konala zimní olympiáda dětí a mládeže, jejíž součástí byly i závody v lyžařském orientačním běhu. Každá krajská výprava mohla na LOB vyslat osm závodníků (po dvou do kategorií starších a mladších chlapců a dívek) a tři trenéry/servismany.

Milan a Dorotka jedou na zimní olympiádu! | 6. 1. 2018

Naštěstí se nemusí trmácet až do Pchjongčchangu na cestu jim v pohodě postačí hodinka a půl, za kterou autem urazí cestu Praha - Ústí nad Orlicí, kde budou v rámci VIII. zimních olympijských her dětí a mládeže spolu se zbytkem pražské LOB výpravy bydlet!

Kotlíci na přechodu (Krkonoš) | 20. 11. 2017

Po loňském úspěšném, ale na poslední chvíli svolaném, a tudíž co do počtu účastníků trochu komorním, krkonošském putování za Zakončením v Rokytnici, dala letos trenérská rada hlavy do hromady o poznání dříve, a tak se už v průběhu léta zrodil plán na třídenní přechod Krkonoš, tentokrát pěkně od východu.

Noční bohnický orienťák 2017 | 12. 11. 2017

Ve středu 1. 11., mezi Halloweenem a dušičkami, se konal tradiční Noční bohnický orienťák...

Podzimní PŽ a tři noví béčkaři! | 7. 11. 2017

Závodem ve Velké Černoci definitivně skončila letošní sezóna, byl spočten podzimní Pražský žebříček a k naší velké radosti se řady nových letošních béčkařů rošířily ještě o tři další Kotlíky!
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: