Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je čtvrtým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 

 


2. PPŽ: Cesta do hlubin Krčského lesa | 24. 5. 2017

Po velmi úspěšném prvním závodě PPŽ ve Vinoři si malí Kotlíci brousili zuby i na druhý závod v Krčském lese. Už během cesty potrénovali některé dovednosti, například rychlý průstup hustníkem (nastupování do souprav metra) nebo volbu nejrychlejšího postupu (aneb jak se vyhnout nástrahám OC Chodov cestou na shromaždiště).

První letošní PPŽ - zpráva od jednoho mírně zaujatého pozorovatele | 17. 5. 2017

Zatímco našim hokejistům se start do utkání na právě probíhajícím mistrovství zrovna moc nedaří, kotlářáčtí borci v prvním závodě PPŽ posbírali co se dalo.

Žebříčkový boj na dvou frontách | 14. 5. 2017

V sobotu 11. května jsme rozdělili svoje síly a vydali se různými směry. Malinkatá skupinka Kotlíků zamířila do Jeseníků na Paprsek bojovat o body do Žebříčku A (případně o čest či o život), druhá, o dost početnější grupa vyrazila dobývat žebříček B na úpatí Ještědu.

Dorotka a Tonda jedou na Olympiádu! | 9. 5. 2017

Ano, od té poslední Olympiády dětí a mládeže v Plzni už uplynuly dva roky a na konci června tu máme další, tentokrát v Brně! A ani tentokrát to nebude bez modrobílých borců!

Pražské kolo přeboru škol | 9. 5. 2017

Téměř v domácím terénu, i když o lesopark vedle - Nad Motolem - se ve středu 9. května konalo krajské kolo přeboru škol, kde se to Kotlíky jen hemžilo. Kromě řady závodníků zde bylo i několik těch, co již základním či středoškolským letům odrostli, ale rozhodli se přijít přiložit ruku k pořadatelskému dílu, za což jim patří velký dík.

Sprintování v Brně | 9. 5. 2017

Kdo není tak úplně v o-braze, mohl by si dle nadpisu klidně pomyslet, že bude tento článek pojednávat o brněnském způsobu dobíhání met.. eh, pardon, tramvají či nácvik utíkání z jihomoravských hospod bez placení. Pro oboje by totiž náš čtvrteční sprintový trénink na Kampě byl více než vhodný... Ale přesto vám možná raději napíšu něco o modrobílé účasti na MČR ve sprintu a sprintových štafetách, která Brno o uplynulém víkendu hostilo.

Kotlíci na soustředění ve Švédsku a hlavně na TIOMILE! | 4. 5. 2017

Od soboty 22.4. do pondělí 1.5. jsme byli s TSM Praha na soustředění ve Švédsku. Z Kotlářky jsme tam byli tři - já, Tonda Švarc a Tonda Semerád. Trénovali jsme v tamějších terenech, kde se konala i známá Tiomila…
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: