Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 

 


Modrobílí reprezentanti | 11. 6. 2019

Konec školního roku a začátek prázdnin je již tradičně spjat s řadou reprezentačních akcí, ať už se jedná o Letní olympiádu dětí a mládeže, Mistrovství Evropy dorostu nebo Mistrovství světa juniorů. Máme velkou radost, že letos do těchto reprezentačních bojů vysíláme dokonce pět Kotlíků!

Školní závůdek ve Hvězdě | 25. 4. 2019

Ve Hvězdě se dnes sešlo bezmála 150 dětí z blízkých škol na závodě v orientačním běhu, který pro ně již 5 let pořádáme.

CEYOC report | 13. 4. 2019

CEYOC. Středoevropský pohár dorostu v orientačním běhu. Aktuálně vlastně jediná akce, kam se podívá nejen hrstka těch nejtalentovanějších či nejurputněji trénujících. Tým se rozšíří i o ty, kteří na jediném nominačním závodě, rovinaté klasice při Jarním Poháru, prokáží své nadprůměrné atletické kvality nebo se na ně usměje štěstí. To se letos povedlo i Dorotce Tiché a mně, a tak jsme o uplynulém víkendu mohli přidat k modrobílé ještě červenou a ukázat všem záda s nápisem “Czech Republic”. Jak jsme se měli? Čtěte dále…

Dodo a Milan obléknou repredres! | 25. 3. 2019

O prvním dubnovém víkendu se v Ostravě a okolí koná Středoevropský pohár mládeže, na který se na Jarním poháru nominovali Dorotka Tichá (D16) a Milan Malačka (H18). V pátek je čeká sprint v industriálním areálu v Dolních Vítkovicích, o víkendu pak klasika a štafety v Háji ve Slezsku! Budeme držet palce!

Velkolepé zahájení sezóny | 25. 3. 2019

Zima utekla jako voda, orientky už nějaký ten pátek vrhají nenávistné pohledy na opodál stojící lyžáky a nervózně vyhlížejí roznos prvních lampionů. Někomu se ze skříně dostaly už před týdnem na Jarních skalách, jiné musely čekat ještě o týden déle. Na Jarním poháru nebo první Pražském žebříčku už ale snad byla uspokojena většina:-).

Registrace 2019 | 2. 3. 2019

Na konci února skončila řádná registrace, a pro letošní rok čítá členská základna (prozatím) 311 Kotlíků!

Přehled jarních akcí pro žactvo | 12. 2. 2019

Nabídka akcí pro žáky je letos tak široká, že by jeden mohl mít problém se v tom vyznat. Proto je zde jednoduchý přehled, abyste to pořád nemuseli hledat někde v archivů mejlů!
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: