Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je čtvrtým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 


Tři noví áčkaři! | 13. 9. 2016

O víkendu se v Jizerkách uskutečnily poslední dva závody Žebříčku B, který pro nás byl úspěšný především v žákovských kategoriích!

Hledáte s novým školním rokem ideální sport nebo volnočasovou aktivitu? Přijďte si vyzkoušet orienťák! | 25. 8. 2016

Níže naleznete několik tipů, kdy a kde si v Praze orienťák v září "naživo" vyzkoušet!

Terka Nováková na juniorském mistrovství světa ve Švýcarsku | 12. 7. 2016

V neděli začalo ve švýcarském údolí Engadin letošní juniorské mistrovství světa, kam byla nominována i Terka Nováková, a to závodem ve sprintu v městečku Scuol.

MČR na krátké trati – Jak bylo v lese? Jakou teplotu má voda na koupališti v Horní Stropnici? A kdo u Leváků nejdéle vyspává? | 28. 6. 2016

To vše a mnohé další si přečtěte dále ve strhující reportáži Violky Janatové.

Finále PPŽ - štafety Klacky Open | 23. 6. 2016

Ve středu jsme se sešli v hojném počtu Kotlíků včetně armády Hvězdných dětí na kraji Ďáblického háje v centru letos již 7. tradičních Klacků...

Jak se (mi) běhá na severu. Z deníčku Majky D. | 21. 6. 2016

Jak možná někteří víte, vyrazila jsem studijně/pracovně na červen na sever. Konkrétně celkem dost na sever – sídlím v Bodø. Což je až za polárním kruhem, takže mimo jiné už jsem docela dlouho neviděla pořádnou noc... Po cestě sem jsem letěla přes Oslo. Letadlo jsem sdílela mimo jiné s Liborem Forstem, který jel připravovat trailové mistrovství příští rok do Švédska. Ptal se mě, zda jedu na sever za orienťákem. No, není to ten pravý cíl, ale jo, vlastně i částečně kvůli němu.

Bereme bronz ze soutěže oddílů PPŽ a máme tři nové béčkaře! | 19. 6. 2016

Ve středu 22. června vyvrcholí závěrečnými štafetami tradiční jarní série Pražského poháru žactva, na které budou vyhlášeni ti nejlepší z celkového pořadí jednotlivců i oddílů!
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: