Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je čtvrtým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 


Výroční schůze oddílu | 5. 1. 2017

Letošní výroční schůze oddílu se uskuteční v úterý 24. 1. v Langhansu - Centru Člověka v tísni (Vodičkova 37) od 18:45. Zváni jsou všichni členové, dostavte se v hojném počtu!

Lovoš | 15. 12. 2016

Pokud se chcete fyzicky odrovnat, nemusíte rovnou na 46 km dlouhý Koloběh. Stačí třeba i 3 kilometrový závod.

Jak jsme s Dominikou zase nevyhráli Koloběh | 5. 12. 2016

Již podruhé mě naše předsedkyně přesvědčila, abych podstoupil krutá muka vstávání v sobotu v pět ráno, mrznutí na Řípu, jízdy na dětském (jejím) kole a dlouhého běhání po asfaltu. A zase jsme nevyhráli… Ale zvedlo se naše nasazení, nebo ochabla konkurence a tak to dopadlo lépe než loni.

Zakončení sezóny 2016 | 22. 11. 2016

Ani letos jsme si nedovolili jen tak přejít to, že nám orienťácká sezóna už zase skončila, a tak jsme se v druhé půlce listopadu sešli v Rokytnici na oddílovém Zakončení. Čtvrteční státní svátek navíc vybízel k nějakému prodlouženému víkendu, a tak se kromě samotného Zakončení uskutečnila i dvě malá předzakončení.

Mistr světa omeleta - SMIK | 17. 11. 2016

Zachycení mentálních pochodů ze závodu s migrujícími kontrolami

HULK 2016 je náš! | 12. 11. 2016

"34. ročník tradičních nočních štafet o pohár HULK v Praze na Lhotce vyhrálo družstvo Kotlářky Praha." Ano, to si od soboty 12. 11. 2:22 ráno můžete přečíst na novinkách ČSOS, Facebooku či Twitteru:-).

HROB na Klínech | 7. 11. 2016

I letos zakončilo orienťáckou sezónu MČR v horském orienťáku, které se z původně plánované lokality na Křivoklátsku přesunulo na krušnohorské Klíny, a i letos měli Kotlíci na této lehce morbidní akci své nemalé a úspěšné zastoupení!
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: