Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 

 


Informace pro zájemce o orientační běh a členství v Kotlářce | 13. 9. 2019

Rychle, stručně, jasně zde!

Tréninky v novém školním roce | 13. 9. 2019

Zpátky do školy = zpátky do tréninku! Ve druhém zářijovém týdnu se nám naplno rozjely všechny tréninky.

Report z Grazu | 23. 7. 2019

Přemkova reportáž z třídenních městských závodů v rakouském Grazu!

Orienťákův běloruský deníček, část první | 27. 6. 2019

Celý příběh se sice začíná psát už na námi pořádaných nominačních závodech ŽA u Doks a vlastně i ještě dřív v zimě, kdy jsme začali pořádně šlapat do tréninku, ale jeho nejzajímavější část nadchází právě v těchto dnech - v běloruském Grodnu totiž probíhá závěrečná příprava českého týmu na mistrovství Evropy dorostu.

Oddílový pohár ŽPPŽ je opět náš! | 21. 6. 2019

Ve středu odpoledne na Bílé hoře zakončily již tradičně štafety Klacky Open letošní sérii závodů ŽPPŽ. Pět po sobě jdoucích střed závodili naši žáci v různých pražských lesoparcích a ve středu po zásluze vystoupali na nejvyšší stupínek v soutěži oddílů!

Modrobílí reprezentanti | 11. 6. 2019

Konec školního roku a začátek prázdnin je již tradičně spjat s řadou reprezentačních akcí, ať už se jedná o Letní olympiádu dětí a mládeže, Mistrovství Evropy dorostu nebo Mistrovství světa juniorů. Máme velkou radost, že letos do těchto reprezentačních bojů vysíláme dokonce pět Kotlíků!

Školní závůdek ve Hvězdě | 25. 4. 2019

Ve Hvězdě se dnes sešlo bezmála 150 dětí z blízkých škol na závodě v orientačním běhu, který pro ně již 5 let pořádáme.
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: