Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!

 

 


Zimní olympiáda dětí a mládeže 2023 | 31. 1. 2023

Souhrn Zimní olympiády dětí a mládeže

Podzimní přechod(y) hor | 17. 11. 2022

Prodloužený víkend v půlce listopadu jsme využili pro již tradiční zakončení sezóny - přechod hor/podzimní putování.

Poslední oblastňáky podzimní sezóny | 25. 10. 2022

O víkendu 22. a 23. října proběhly poslední oblastní žebříčky podzimní sezóny. Zároveň v neděli proběhlo vyhlášení celkových výsledků podzimní části Pražského žebříčku. V sobotu se závodu zúčastnilo 116 a v neděli 114 Kotlářáků. A jak se jim dařilo?

MČR štafet, družstev a oblastních výběrů žactva | 16. 10. 2022

Druhý říjnový víkend se uskutečnil již tradiční podzimní svátek všech českých orienťáků a závěr hlavní sezóny, Mistrovství ČR štafet, družstev a oblastních výběrů žactva. Tentokrát nebylo třeba jet na druhou stranu republiky, a proto se v sobotu ráno vypravily hned dva autobusy naplněné z velké části závoduchtivými ModroBílými do Výšinky u Dvora Králové. A jak se nám dařilo? To se dozvíte v příspěvku.

Viki královnou mistrovské klasiky v mladších dorostenkách! | 19. 9. 2022

Viki královnou mistrovské klasiky v mladších dorostenkách! O víkendu se ve Svitavě na severu Čech konalo MČR na klasické trati, ve kterém si Viki Škáchová po dvou letošních stříbrech (ze sprintu a krátké trati) doběhla v kategorii D16 pro ZLATO! Velká gratulace!

Viki třetí na ŽA v Rusavě | 11. 9. 2022

Podzimní sezóna je tu a na ŽA Middlu v Rusavě bereme podiovou pozici. V D16A si pro třetí místo doběhla Viki Škáchová, dvojnásobná medailistka z červencového ME dorostu. Gratulujeme, a držíme palce ať to cinkne i příští týden na MČR na klasice

PÁPRSOB 2022 | 26. 8. 2022

Krátký report z PÁPRSOBu
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: