Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 

 


Soustředění v Portugalsku - report by Milan | 24. 2. 2020

Nastavíš azimut baj vočko 230°, poskočíš jen o nějaký dva tisíce kilometrů a máš nás. Schválně, tipni si destinaci! Jako správnej orienťák musíš v tomhle umět chodit.

Soustředění v Portugalsku - report by Majda | 23. 2. 2020

Sledujete na O-News.cz sloupek reprezentanta? Máme pro vás něco mnohem zajímavějšího! Sloupek účastníka jarního pražského TSM soustředění v Portugalsku…

Výroční schůze oddílu | 26. 1. 2020

V úterý 11. února se od 18:30 bude v jídelně ZŠ Hanspulka (Na Hanspaulce 2a) konat výroční schůze oddílu.

Tak přeci jen to přišlo… aneb ZODM 2020 | 26. 1. 2020

Na Zimní olympiádu dětí a mládeže 2020 v Karlovarském se mezi závodníky probojovala z modrobílých pouze Terka Nekvasilová, když v kategorii D16 vyhrála nominační klání Středočeského kraje (bydlí kousek za Prahou a bydliště je pro určení reprezentační krajové příslušnosti rozhodující). O tom jak to celé probíhalo si můžete přečíst na dalších řádcích...

Tréninky v tělocvičně | 8. 11. 2019

Se začátkem listopadu začíná nová tréninková sezóna a s ní již tradiční tréninky v tělocvičně na Hellichovce...

Informace pro zájemce o orientační běh a členství v Kotlářce | 13. 9. 2019

Rychle, stručně, jasně zde!

Juniorský evropský pohár s modrobílou účastí! | 24. 9. 2019

Od pátku do neděle (27. - 29. 9.) se ve francouzském Vogue (tj. uprostřed nepravidelníku Clermont-Ferrand - Grenoble - Marseille - Montpelier, nebo taky 100 km na sever od Avignonu) běží Juniorský evropský pohár (JEC), což je takové podzimní dostaveníčko nejlepších evropských juniorů (DH20) a starších dorostenců (DH18).
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: