Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je čtvrtým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!. Jste rozhodně vítáni!

 

 


Prázdninové shrnutí | 14. 9. 2017

O prázdninách měl volno i náš web, a tak je po prázdninách potřeba sjednat nápravu a poinformovat o tom, co se v průběhu léta všechno dělo!

Tréninky po prázdninách opět v tradičních časech! | 14. 9. 2017

Se začátkem školního roku se i tréninky navrátily do tradičních kolejí a probíhají tak jak jsme zvyklí. Pouze začátek pondělního dorosteneckého tréninku se posouvá o půl hodiny - na 17:30. Kapacita středečních žákovských tréninků je již maximálně zaplněna, potenciální zájemci nechť se o své místo zkusí ucházet v pololetí!

DKP účast na WOC 2017 | 19. 7. 2017

Tradičně nejvýznamnější OB akce roku se letos uskutečnila v estonském Tartu a okolí během 30. 6. - 7. 7.. Celkem se závodilo ve 3 individuálních soutěžích (sprint + middle + long) a dvou týmových soutěží (sprintové štafety + štafety). Největší český úspěch byl zaznamenán ve sprintových štafetách, kde repre získala bramborou medaili po precizní týmové práci. Největší individuální úspěch putuje do Šumperka zásluhou Vojty Krále (6.místo ve sprintu). Mezi nejsilnější události MS nepochybně patří zlato-stříbrná rozlučka Thierryho Gueorgiou, francouzské legendy s 24 medailemi z MS. Pořadatelská účast DKP nebyla převeliká, ale i díky ní byly arény vždy precizně postavené. Dá se říct, že účast DKP byla dvojnásobná, neboť přestup naděje SK Kotlářka do té lepší OB Kotlářka je téměř hotov:-).

Kotlářka září nejen v orienťáku | 11. 7. 2017

V domácím terénu, tedy ve Hvězdě, se v úterý 11.7. konal další ročník mezi orienťáky oblíbeného krosu 2 kola při zdi.

Reportáž z Ceny střední Moravy | 3. 7. 2017

...od vítězky D14A Elišky Poborské...!

Žijeme olympiádou, žijeme Brnem! | 23. 6. 2017

AKTUALIZACE 29. 6. Není to Rio, není to Pchjongčchang, je to něco daleko důležitějšího, je to BRNO! Tam je totiž na pořadu olympijských her orienťák, a to je to co nás zajímá a co hlavně zítra (v sobotu 24. 6.) začíná! Náš investigativní tým udělá vše proto, aby vás zde pravidelně informoval o dění z každého dne!

Vrchol jarní žákovské sezóny a MÁME POHÁR!!! | 22. 6. 2017

Štafety jsou pro děti vrcholem závodění. Poslední závod na závěr série PPŽ tak pro většinu dětí ze středeční Hvězdy byl opravdu největší závodnickou událostí jejich života. Proč?
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: