20. ročník za námi | 4. 4. 2018

20. ročník Velikonoc ve skalách je za námi. Děkujeme všem závodníkům za účast a doufáme, že se jim tratě a závody celkově líbily. Pozvánku na příští ročník závodů v neméně pěkných terénech si můžete prohlédnout po rozkliknutí zprávy.

Zakreslete či nahrajte své postupy z našich závodů | 4. 4. 2018

Na stránkách obpostupy.cz jsou již nahrány naše závody a můžete tam zakreslit, nebo nahrát své postupy v jednotlivých etapách Velikonoc ve skalách

Fotky ze závodů | 3. 4. 2018

...odkazy v prokliku.

Drobný příspěvek k aprílu | 1. 4. 2018

Dva závodníci jednoho nejmenovaného oddílu, kteří běželi kategorii H16 připravili pořadatelům o den předčasný apríl, když tvrdili, že některé krabičky nepípají - co dělali skutečně na trati můžete hádat, když si prohlédnete záznam jejich ražení - stačí rozkliknout tento článek

Ztráty a nálezy | 1. 4. 2018

Rozkliknutím nadpisu najdete odkaz na fotky věcí, které byly nalezeny na shromaždišti po odjezdu všech závodníků

Celkové výsledky | 1. 4. 2018

Celkové výsledky, výsledky jednotlivých etap i mezičasy jsou již k dispozici, jak na stránkách závodu i v Orisu.

Výsledky 2. etapy, startovky 3. etapy, přísný zákaz psů | 31. 3. 2018

V horním menu si můžete najít jak výsledky po 2. etapě, tak i startovku 3. etapy. Upozorňujeme, že je přísný zákaz vodění psů do lesa, závodníci se psy budou okamžitě diskvalifikováni.

Velikonoce ve skalách na radiu Regina | 30. 3. 2018

Předsedkyně oddílu Dominika Plochová v rozhovoru pro Český rozhlas. Ale jde o fake news. Tradičnímu nejstaršímu závodníkovi není 90, ale téměř 92!

Výsledky 1. etapy zveřejněny, dohlášky na druhou etapu | 30. 3. 2018

Výsledky 1. etapy najdete v horním menu, na druhou etapu jsme ještě přikreslili nějaké mapy, takže máme ještě k dispozici cca 30 map v kategoriích T3 i T6 a také dostatek map pro kategorii P. I zítra bude na shromaždišti k dispozici kapacitní wifi síť, kde můžete sledovat aktuální výsledky. Stačí se připojit na síť PE2018 a otevřít stránku http://pe.pe

Počasí, sníh | 29. 3. 2018

I když předpovědi počasí ukazují každý den něco jiného, zdá se, že počasí bude pro závody celkem příznivé, na první etapu by mohlo být i nějaké sluníčko a +14 C, další dva dny má být spíše zataženo a nějakými přeháňkami a teplotami kolem 10 C. V závodním prostoru sníh, kromě zbytků v některých úzkých roklích, není.

Organizace prezentace v pátek 30. března | 29. 3. 2018

Klikněte na název článku k zobrazení podrobností o organizaci prezentace

Opravy a změny | 28. 3. 2018

Zkontrolujte si, prosím své údaje (a údaje členů svého klubu) ve startovce. V zájmu hladkého průběhu závodu velmi uvítáme, pokud nám nahlásíte předem všechny změny, například čipů, opravy jmen atd. na email Turn on JavaScript!,

Trénink: změna parkování a prodloužená doba vyzvednutí map | 27. 3. 2018

Oproti informacím v rozpise bylo změněno parkoviště k oficiálnímu tréninku. V pokynech a v ORISu je již uvedeno správně.

Startovky, dodatečné přihlášky | 27. 3. 2018

Startovní čísla již odešla do tisku, stále jsou ale možné dodatečné přihlášky do kategorií, kde jsou "vakanti". V nutných případech lze stále posunout čas startu, ale již se to neprojeví na vašem startovním čísle.

Pokyny | 26. 3. 2018

V horním menu již najdete také pokyny. Z důvodu šetření životního prostředí nebudeme dávat vytištěné pokyny do obálek, které obdržíte na prezentaci. Pokud potřebujete vytištěné pokyny, vytiskněte si je prosím sami, případně nám napište na Turn on JavaScript! a my vám pokyny do obálky vložíme.

Předběžné startovky byly zveřejněny | 24. 3. 2018

Zveřejnili jsme v ORISu předběžné verze startovek pro první a druhou etapu. Snažili jsme se losovat jednotlivé kluby pohromadě v časovém intervalu maximálně 45 minut - pokud máte neodkladnou potřebu změny startovního času, tak pište na Turn on JavaScript!. Startovky jsou dostupné po rozkliknutí tohoto článku

Parametry tratí | 23. 3. 2018

V horním menu najdete parametry tratí a měřítka mapy pro jednotlivé etapy závodů.

Sníh a počasí | 20. 3. 2018

I když je počasí letos velmi podivné - během uplynulých dnů naši meteorologové zaznamenali teplotní rekordy jak maximální, tak minimální a v uplynulých dnech napadlo několik centimetrů sněhu, již dnes je sníh jen v některých stinných místech a v příštích dnech se předpokládá, že teplota bude postupně stoupat na cca 12 stupňů během dne, takže počasí by naše závody nemělo ohrožovat, naopak by mělo být velmi příjemně na intenzivní běhání.

Společné registrace, příjezd autobusem | 16. 3. 2018

Prosíme ty kluby, které přijedou autobusem, aby nás o tom informovaly na Turn on JavaScript!. Pokud byste chtěli společně prezentovat více klubů pro urychlení prezentace, napište, prosím, na stejný mail.

Skončil druhý termín přihlášek | 14. 3. 2018

Prosíme všechny kluby, aby si prohlédly své přihlášky v ORISu, resp. pod odkazem "Přihlášení". Zároveň si, prosím, zkontrolujte, zda jsme zaznamenali všechny vaše platby - ty najdete, když si pod přehledem vašeho klubu kliknete na částku o řádku "Klubový vklad". Pokud ještě nějaké startovné dlužíte, pošlete ho, prosím, co nejdříve, neradi bychom plnili hrozbu a vybírali na místě startovné pro třetí termín - nejde nám o peníze, ale jde nám především o hladkou prezentaci první den. Pokud má váš klub přeplatek, budeme ho vracet ještě před závody na účet, ze kterého peníze přišly. Děkujeme za spolupráci.

Platby za přihlášky v prvním termínu | 22. 2. 2018

Upozorňujeme, že podmínkou sníženého startovného je nejen samotná přihláška, ale také zaplacení startovného, což mnoho oddílů, bohužel, zatím nevzalo na vědomí. Těm, oddílům, jejichž vklady se neobjeví na našem účtu do středy 28. 2. bude navýšeno startovné na cenu, jako by se přihlásili v druhém termínu. Platby za svůj oddíl si můžete zkontrolovat v ORISu na odkazu https://oris.orientacnisporty.cz/PrehledVkladu?id=4216 - došlé platby jsou pravidelně aktualizovány. Pokud jste snad v přehledu nenašli svoji platbu, napište na Turn on JavaScript! - je možné, že jsme nějakou platbu přehlédli. V případě plateb na místě při registraci bude vybíráno startovné dle 3. termínu příhlášek, tedy nejvyšší

SIAC čipy | 29. 12. 2017

Do rozpisu jsme přidali informaci o tom, že SIAC čipy je možné používat, ale krabičky nebudou programovány v Air módu, takže je nutno i s těmito čipy normálně "razit".

Ukázka nově přimapované mapy | 28. 12. 2017

V mapách jsme přidali ukázky nově přimapované části mapy pro 2. etapu.

Přihlášky spuštěny ! | 13. 10. 2017

Spustili jsme přihlášky v ORISu.

Fotografie z terénu, mapy, ubytování... | 13. 10. 2017

V horním menu naleznete plno informací, jako informaci o mapách, fotografie terénu, pozvánku a zejména možnosti ubytování včetně kontaktních telefonů a www odkazů.

Rozpis zveřejněn | 13. 10. 2017

Právě jsme zveřejnili rozpis. Najdete jej v horním menu.

Stránky závodů spuštěny | 13. 9. 2017

Právě jsme spustili stránky výročních Velikonoc ve skalách!