Finální výsledky, ranking, ztráty a nálezy | 13. 9. 2016

Předběžné výsledky již minulý týden nahradily finální výsledky. Závod však nebude kvůli dříve zmíněným problémům zařazen do rankingu ani do žebříčků - to je rozhodnutí soutěžní komise. Na shromaždišti zůstaly ještě nějaké drobnosti. Záložka, žlutá kšiltovka a kapsička kolem pasu. Pokud je něko poznává, nechť se hlásí na Turn on JavaScript!.

Po závodě - aneb když se daří, tak se daří | 5. 9. 2016

Máme po závodě, jehož průběh byl velmi ovlivněn problémy s SI.

Co se stalo: během roznosu postupně vyplulo na povrch, že byla část krabiček špatně naprogramovaná. V tuto chvíli s podporou Sport Ident řešíme, proč k tomuto došlo (při programování všechny krabičky v software vypadaly v pořádku). Protože jsme si nejdříve mysleli, že jde o několik málo případů, start jsme odložili. Postupně vyšlo na povrch, že nefunkčních kontrol je více. Stažení všech krabiček (často napevno připevněných), přeprogramování a opětovný roznos by neúměrně posunul start. V tu chvíli jsme rozhodli o ražení "do průkazek", byť nám samozřejmě bylo jasné, že zvláště ke sprintu se to nehodí. Posunutí startu o dalších 15 minut muselo stačit pro doručení odpovídajícího množství průkazek.

Druhý incident vznikl nutností posunu celkem 4 kontrol v ulici Tibetská (novější zástavba). Správa budovy nás kontaktovala před (posunutým) časem 00 a požadovala okamžité odstranění kontrol z parcely, tj. vč. chodníku. Bohužel, ani kontrola na chodníku, který také patřil k pozemku (!), ani jakékoliv jiné objekty (mlíko, páska, nápis) na pozemku nepřipadaly v úvahu. Nezbývalo, než kontroly posunout na samotnou vozovku, od jejíž majitele svolení máme. Tento posun proběhl ještě před časem 00, všichni tedy měli (v rámci možností) shodné podmínky.

Všem závodníkům se velmi omlouváme za nedostatky, ale věříme, že si závod přesto užili - alespoň jako retro ukázku ražení pro ty mladší. Pro nás z toho plynou nová ponaučení.

Předběžné výsledky jsou již k dispozici v horním menu.

Startovky zveřejněny | 2. 9. 2016

V menu nyní naleznete startovní listiny. Upozorňujeme, že oddílové startovky v obálkách nebudou. Budou pouze vyvěšené na shromaždišti a zde na webu.

Pokyny a parametry tratí zveřejněny | 1. 9. 2016

Tři dny před závodem zvěřejňujeme pokyny ke sprintu vč. parametrů tratí. Startovky očekávejte každou chvíli. Vše najdete v horním menu. Upozorňujeme, že oddílové startovky budou pouze zde na webu a vyvěšené na shromaždišti. V obálkách je tedy nehledejte.

Kategorie D21K, H21K, D75 a H75 jsou zrušeny | 31. 8. 2016

Kvůli nízkému zájmu jsou zrušeny kategorie D21K a H21K. Přihlášení závodníci tedy odstartují za kategorie D21L a H21L. Také jsou zrušeny kategorie D75 a H75, tam se nepřihlásil nikdo.

Vokovický orienťák - odpolední veřejný free order | 25. 8. 2016

Kdo nemá čas zúčastnit se dopoledního závodu Pražského žebříčku, nebo před pevným pořadím upřednostňuje volné pořadí kontrol, nebo mu jeden závod za den nestačí či si jako naprostý začátečník chce poprvé v klidu a míru, ve známém a orientačně jednoduchém terénu vyzkoušet orienťák, tomu je určeno nedělní odpoledne na Červeném vrchu!

Ukázky mapy | 24. 8. 2016

Závod se pomalu blíží, zveřejňujeme několik ukázek mapy. Naleznete je v menu spolu s vymezením závodního prostoru.

Rozpis zveřejněn, přihlášky spuštěny | 5. 8. 2016

Není čas ztrácet čas, rozpis zveřejněn! Naleznete jej v horní nabídce. Také byly spuštěny přihlášky v systému ORIS.

Stránky závodů spuštěny | 20. 6. 2016

Vítejte na webu prvního podzimního oblastního žebříčku. Rankingový závod 2 minuty od metra? Proč ne! Těšte se na dopolední sprint a odpolední Vokovický orienťák. Dřív než se tu objeví rozpis, naleznete základní informace v menu (sekce Základní info).