Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Maps

Na této stránce se ještě pracuje!


Vojetín | 1:10 000

Kokořínsko, jižně od Bezdězu severně od Mšena. Mapa vznikla pro MČR DT v roce 1998. Rozměr A5.

Krušná hora | 1:15 000

Západně od Berouna, Nový Jáchymov. Terén s velmi dobře průběžnými partiemi bukového lesa s množstvím depresních tvarů vzniklých těžbou uranu a následným propadáním. Zbytek s dobře prostupnými porosty. Plochý s jedním velkým kopcem. Mapa pro celostátní žebříček A v roce 1997

V Horkách | 1:15 000

Jihovýchodně od Kostelce nad Čer. Lesy, obec Krymlov. Druhá mapa v plném vlastnictví oddílu a opět trní. Terén velmi zarostlý s častým podrostem, převážně porostové tvary, hůře průběžný. Mapa pro kvalifikační závod štafet v roce 1996.

Houpačka | 1:15 000

Směr Praha - Strakonice, Písek na 50 km východně od Příbrami obec Dubenec. Prostor byl oddílu propůjčen oddílem FSP. Terén mírně zvlněný s množstvím kamenů a prohlubní velmi dobře průběžný. Na této mapě proběhl v roce 1995 národní B žebříček.

U potkana | 1:10 000

To nejlepší nakonec! První mapa z dílny DKP, na které se podílelo hned asi 10 maparu (z toho tak 3 strízliví). Bohužel, tento legendární terén prodelal v posledních deseti letech radikální digizmenu: pulka mapy je nyní zastavena novým sídlištem. Zarostlý sad uprostred mapy byl komisí IOF uznán jako mezinárodní standard pro "fekální napalm". V minulosti hojne používáno pro Pražský pohár žactva (poprvé v roce 1992). Revize je predbežne plánována na rok 2084(výrocí 100 let DKP)

P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: