Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!

 

 


Viki Škáchová je trojnásobná medailistka z Mistrovství světa juniorů! | 23. 7. 2024

První červencový týden se na Plzeňsku uskutečnil světový šampionát v kategorii juniorů, kterého se po úspěšných nominačkách účastnila i Viki Škáchová a odvezla si z něj hned tři medaile!

Letní olympiáda dětí a mládeže v Českých Budějovicích | 28. 6. 2024

Tento týden proběhla v Českých Budějovicích a okolí Letní olympiáda dětí a mládeže a Kotlářka měla hnedka pětinásobné zastoupení v pražské výpravě orienťáku (Tom Janeček, Vašek Sedlák, Šimon Junek, Lucka Ptáčková, Jolča Vondráčková + Anežka Rodová z USK). A jak se našim olympionikům dařilo? Dozvíte se v článku.

Poslední závody jarní části Žebříčku B-Čechy v Eduardu | 23. 6. 2024

Žebříček B Čechy. Poslední závody jarní části žebříčku B se konaly v biatlonovém areálu nedaleko Jáchymova a jak to všechno dopadlo?

Úspěšné tažení do Orlických hor | 18. 6. 2024

O víkendu pro nás Český svaz orientačních sportů spolu s lokálními kluby připravil dva závody žebříčku A v Orlických horách, ze kterých si odvážíme skvělá umístění:

První bajková medaile pro Kotlářku! | 18. 6. 2024

V sobotu v Novém Městě na Moravě na MČR štafet v MTBO získala Kotlářka zásluhou štafety žen historicky první bajkovou mistrovskou medaili! Bronzová štafeta jela ve složení hostující Zuzka Puchernová, Markéta Janečková a Majda Pospíšková! Gratulace!

Uspořádán PPŽ ve Hvězdě | 14. 6. 2024

Děkujeme všem závodníkům za účast! Snad se vám u nás ve Hvězdě líbilo.

Naše dorostenky zvítězily na MČR na krátké trati! | 11. 6. 2024

Naše dorostenky zvítězily na MČR na krátké trati! První červnový víkend bylo na programu MČR na krátké trati u obce Pastuchovice, ze kterého si odvážíme několik skvělých výsledků:
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: