Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!

 

 


Oblastní žebříček a MČR v knock-out sprintu | 9. 5. 2024

Kdo si na oblastňáku vyběhl bednu a kdo se dostal do semifinále MČR v KO sprintu?

Kotlíci na PraŽáckém soustředění a Tiomile ve Švédsku | 7. 5. 2024

Kotlíci na PraŽáckém soustředění a Tiomile ve Švédsku

Oblastní mistrovství na krátké trati | 2. 5. 2024

První májový den jsme se zúčastnili dalšího oblastního mistrovství, tentokrát na krátké trati. Náročné tratě fyzicky prověřily všechny účastníky. Ze závodu si vezeme několik cenných umístění:

První závody Žebříčku B - Čechy | 29. 4. 2024

O víkendu se konaly první dva závody Žebříčku B - Čechy, kdy pro nás pořadatelé připravili tratě blízko Jičína, konkrétně u obce Tužín. Ze závodů jsme si odvezli několik cenných umístění:

OM ve sprintu a sprintových štafetách | 25. 4. 2024

Uplnynulý víkend pro nás pořadatelé z OK Kamenice připravili v sobotu dva závody: oblastní mistrovství ve sprintu a sprintových štafet. Velice hezké tratě v téměř domácím terénu doprovázelo zimní počasí. Na start se postavilo dopoledne téměř 150 Kotlíků a odpoledne přes 60 štafet. Jak se nám dařilo?

OB závůdek pro školy z Prahy 5 a 6 | 19. 4. 2024

Včera proběhlo další kolo OB závůdku pro školy z Prahy 5 a 6. Letos byla rekordní účast, skoro 270 dětí zvládlo úspěšně proběhnout připravené tratě.

MČR v nočáku a první ŽA | 18. 4. 2024

Viki Škáchová je mistryní ČR v nočáku! A jaká další umístění se podařila našim závodníkům zaběhnout? Dozvíte se v článku
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: