Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oddíl orientačního běhu Kotlářka sídlící v pražských Dejvicích je druhým největším oddílem OB v České republice. Našimi členy jsou závodníci všech věkových i výkonnostních kategorií. Pokud byste s tímto krásným sportem chtěli začít právě v našem oddílu, kontaktujte Turn on JavaScript!

 

 


Naše dorostenky zvítězily na MČR na krátké trati! | 11. 6. 2024

Naše dorostenky zvítězily na MČR na krátké trati! První červnový víkend bylo na programu MČR na krátké trati u obce Pastuchovice, ze kterého si odvážíme několik skvělých výsledků:

Patrik Sedláček nominován na Mistrovství Evropy dorostu! | 6. 6. 2024

Neuplynul ani týden a máme tady další skvělou reprezentační zprávu! Patrik Sedláček se nominoval na Mistrovství Evropy dorostu, které se již za 10 dní uskuteční v polském Štětíně! Velká gratulace! Těsně za branami nominací zůstali Kája Mullis, Jáchym Šubrt a Alice Gregorová, což je ale skvělý příslib do let budoucích.

Viki Škáchová se nominovala na domácí mistrovství světa juniorů! | 30. 5. 2024

Po skvělých výkonech na víkendových nominačkách si Viki zajistila místo na letošním juniorském mistrovství světa, které se uskuteční na začátku července na Plzeňsku. Moc gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

Poslední jarní žebříčky | 29. 5. 2024

Uplynulý víkend zakončil jarní část pražského žebříčku, v sobotu bylo na programu MO na klasice a v neděli se běžela krátká trať. Obojí pořádal oddíl FSP na mapě Houpačka. Jak dopadly výsledky jednotlivých závodů, jak celkové výsledky jarního pražského žebříčku a kolik máme nových béčkařů, se dozvíte v článku.

MČR ve sprintu a sprintových štafetách | 22. 5. 2024

Jak dopadl sprintový víkend v Jemnici a Moravských Budějovicích najdete v článku.

Úspěšné pořádání a dvě vítězství dorostenek ve štafetách | 14. 5. 2024

Kdo zazářil na sprintu a na štafetách? Dozvíte se v článku.

Oblastní žebříček a MČR v knock-out sprintu | 9. 5. 2024

Kdo si na oblastňáku vyběhl bednu a kdo se dostal do semifinále MČR v KO sprintu?
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: