Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Prázdninové shrnutí

14. 9. 2017 | Dominika Plochová

O prázdninách měl volno i náš web, a tak je po prázdninách potřeba sjednat nápravu a poinformovat o tom, co se v průběhu léta všechno dělo!

Cena střední Moravy (30. 6. - 2. 7.) 

O tomto závodě už nám v samostatném článku referovala vítězka kategorie D14A a čerstvá áčkařka Eliška Poborská.

HSH vysočina Cup (14. - 16. 7.)

Téměř třicítka Kotlíků závodila na těchto tradičních vysočinských závodech. Majky poslední závody ve variantě 2v1 (v osmém měsíci skončila 18. z 29. v D21C!), ženy v dámské elitě zas prokázaly neuvěřitelnou soudržnost, když se 4 modrobílé borkyně dokázaly po dvou etapách v hendikepu seřadit pěkně za sebe v rozmezí dvou a půl minuty. 

Soustředění ve Sloupu (20. - 23. 7.)

Tomáš Johanovský na poslední chvíli zachránil již tradiční letní dospělácké soustředění, objevil ve Sloupu v Čechách skvělou turistickou ubytovnu Herberk a nalákal tam 17 borců a tři odvážné děti. Rozcvičky kromě Kauliho tradičně všichni sabotovali, ale odpolední šlofíček a výlety do cukrárny ty vynechal málokdo. Polovina výpravy si v sobotu střihla Císaře (závod v přírodním víceboji), ta druhá běhala, jezdila na kole nebo bruslích jako divá!

Bohemia Orienteering (26. - 30. 7.)

Na mapách v okolí Nového Boru opět skvěle v D14A závodila Eliška Poborská, když celkově skončila na 4. místě. Lúca Janatová vyhrála D35A, takže by vlastně tento článek měla psát ona!

Advanta Cup (4. 6. 8.)

Na dohled od Adršpachu si Kája Mullis doběhla pro 3. místo v D10, eMBéčko se zablýsklo 2. místem v E1 v nadupané kategorii D21A (celkově 6.). Stihli jsme i důkladnou prohlídku Teplických skal a zuřivé bitvy v karetních hrách.

Rumcajsovy Míle (11. - 13. 8.)

eMBéčko má formu a vyběhlo si celkové 3. místo v D21E! Stejně tak jako Zuzka v D35B. Ještě lépe si vedla Ivana M. v D60 - 2. místo!

Pěkné prázdniny v Českém ráji (25. - 27. 8.)

To bylo tajný, takže no comment...

Páprsob (19. - 31. 8.)

Letní orienťácký tábor, který je tak oblíbený, že je plný už v lednu, ještě než spustí přihlášky. Letos se konal opět na Čachnově za účasti více jak 45 dětí, z nichž zhruba půlka byli Kotlíci.

Cena východních Čech (1. - 3. 9.)

Půlku osazenstva Páprsobu 31. srpna vystřídalo rodičovstvo té druhé půlky, aby si společně zazávodili na posledních letních vícedenních - Ceně východních Čech, která se konala hnedle vedle. A taky aby si užili letošní novinku - "tábor pro rodiče". Rozcvičky (ale v podání Járy Prouzy a Urboše), hry, táborák a táborová (vytříbená) strava... Nic z toho rodiče neminulo! Ze závodů si odvezla stříbrnou medaili Dorotka Tichá (D14A), bramboru Jáchym Šubrt (H10) a Jakub Illner (H21B).

 

 

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: