Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Pekloves, pekloles a pekelné počasí

8. 6. 2015 | Lucie Janatová

V ďábelsky horkém počasí se 30 borců z DKP vypravilo do Peklovsi (což je u Železnice, tedy u Jičína).

Kdo čekal pískovcové skalky, byl zklamán, protože v lese byla jen fůra šutrů pod nohama (co za kámen to byl teda nevím) a taky kopřivy nad hlavu. Na start jsme vystoupali do děsného kopce, a kdo si nechal méně než půl hodiny měl problém svůj start vůbec stihnout.

Tratě klasiky vedly hustníky, kameny, svahy a překvapivě někteří borci navštívili i svatbu u rybníka. Kdo se neupekl v první části trati, mohl na delších tratích okusit skutečné peklo při hledání pramene po krk v kopřivách a výstup na nejvyšší kopec v napalmu co se v okolí nachází.

Kdo přežil, jel se koupat do Jinolických rybníků. A mohl se vyspat v epesních německých karavanech rok výroby cca 1960 (Karba se do nich vlezl jen stočený do klubíčka, Violka se vešla bezpečně).

Neděle přinesla middle a start stejný jako v sobotu. Obecně byly tratě lepší než v sobotu, v lese kameny skalky a méně kopřiv. Ivča Bochenková (stavitelka) se snažila, a tak nikdo moc nenadával, až na D21A které vyšly podél jedné paseky 12 vrstevnic na jednom postupu, některé kategorie byly v lese trochu déle než by middle měl být, ale nikdo moc nebrblal.  Na trať kategorie P se vydala i Kristýna s Avatarem a vrátili se překvapivě stále pohromadě.

Výsledkový servis těch nejlepších:

Sobota - D10N Violka 13., D21L Kamča velmi solidní 6. místo, D55 Jitka Klusáková 4., H21L 6. Levák, 7. Martin Nývlt, H65 Pavel 6., H70 Zdenko 4.

neděle - H10N Jáchym Šubrt 4., H16B Petr Šebek 2., H21A Levák 4., Martin N. 10., Kauli 13., H40 Tonda Š. 10., H65 Pavel 3., H70 Zdenko 5., P Avatar 13. 

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: