Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

OM ve sprintu a sprintových štafetách

25. 4. 2024 | Karin Sanna

Uplnynulý víkend pro nás pořadatelé z OK Kamenice připravili v sobotu dva závody: oblastní mistrovství ve sprintu a sprintových štafet. Velice hezké tratě v téměř domácím terénu doprovázelo zimní počasí. Na start se postavilo dopoledne téměř 150 Kotlíků a odpoledne přes 60 štafet. Jak se nám dařilo?

OM ve sprintu:

  1. místa: Eliška Janečková (D10), Lucka Ptáčková (D12), Jolča Vondráčková (D14), Kája Mullis (D16), Jitka Klusáková (D65), Mikuláš Havlík (DH10F), Tomáš Janeček (H12)
  2. místa: Bára Špičáková (D35), Šimon Junek (H14), Matouš Junek (H16), Vojta Šubrt (H20), Miroslav Betlach (H60), Zdenko Procházka (H80)
  3. místa: Ivana Mrázková (D65), Dan Machar (H14), Jirka Kalousek (H55), Aleš Špičák (H65)

Během sprintových štafet dorostenci (DH18) nedali soupeřům šanci, a tak mohli ve složení Kája Mullis, Nikola Skripnik, Patrik Sedláček a Alice Gregorová slavit vítězství. Druhá štafeta dorostenců také předvedla vyrovnaný výkon a ve složení Bětka Vondráčková, Jáchym Šubrt, Kuba Dolák a Majda Seidlová se umístila na krásném třetím místě. V žácích se štafeta ve složení Lucka Ptáčková, Dan Machar, Luboš Míka a Julča Maroušková umístila také na třetím místě a umístění na bedně dosáhla i štafeta dospělých ve složení Eliška Poborská, Ferda Polášek, Vojta Illner a Majka Pospíšilová (2. místo).

Všem úspěšným gratulujeme!

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: