Prague Easter 2015 3. 4. - 5. 4. 2015

VELIKONOCE VE SKALÁCH 2015

ROZPIS

- závodu celostátního Rankingu

- závodu Českého poháru veteránů

Rozpis ke stažení ve formátu PDF

Pořadatel:

Oddíl OB Kotlářka

Datum:

3.-5. 4. 2015

 

Centrum:

Zahrádky a Chlum, doporučujeme oddílové stany

Kategorie:

D10L, D10, D12, D14, D16, D18, D20, D21EAB, D35AB, D40AB, D45AB, D50, D55, D60, D65, D70

H10L, H10, H12, H14, H16, H18, H20, H21EAB, H35AB, H40AB, H45AB, H50AB, H55, H60, H65, H70, H75, H80

B3, B5, HDR, P, T3, T6

 

L - liniová trať (bez falešných kontrol), HDR - liniová trať s doprovodem rodičů, B3, B5 (asi 3 a 5 km) začátečnické (beginners) tratě pro starší (11-100 let), P - náborová trať (příchozí, začátečnická), T3 a T6 "entry of the day" (asi 3 a 6 km trénink, pozor - nejde o začátečnické tratě), P, T3 a T6 je možné přihlásit na místě za nezvýšené startovné,

V případě malého počtu přihlášených si pořadatel ponechává právo podkategorie A a B sloučit.

Délky tratí:

Čas vítěze v H21E pro E1 45 min, pro E2 a E3 80 min, délky ostatních tratí v poměru k tomu. Podrobněji viz zde.

Program:

čtvrtek 2. dubna

trénink (od 14:00, nebo pátek dopoledne)

 

pátek 3. dubna

E1 zkrácená trať

 

sobota 4. dubna

E2 klasická trať

 

neděle 5. dubna

E3 klasická trať (hendikepy)

Přihlášky:

do 15.2. 2015 za základní cenu, do 15. 3. 2015 za zvýšenou cenu, později dle možností pořadatele, kategorie HDR, P, T3, T6 bez omezení do ukončení prezentace

 

Pomocí přihlašovacího systému - ORIS. Neregistrovaní a cizinci rovněž pomocí systému ORIS, e-mailem jen v krajním případě na adresu: Turn on JavaScript!. Přihláška e-mailem je přijata až ve chvíli, kdy obdržíte odpověď (reply).

Startovné

HD10(L), HDR

 

HD16-55

 

ostatní

 

P, T3, T6

přihlášky doručené a zaplacené:

3 E

1 E

3 E

1 E

3 E

1 E

1 E

do 15. 2. 2015

290 Kč

100 Kč

480 Kč

180 Kč

360 Kč

130 Kč

120 Kč

od 16. 2. 2015 do 15. 3. 2015

290 Kč

100 Kč

630 Kč

230 Kč

480 Kč

180 Kč

120 Kč

od 16. 3. 2015 (jen pokud bude volné místo)

290 Kč

100 Kč

630 Kč

230 Kč

480 Kč

180 Kč

120 Kč

Storno a další poplatky:

  • do 15. 3. 2015 vracíme 100 % startovného (po odečtení bankovních poplatků)
  • od 16. 3. 2015 do 31. 3. 2015 vracíme 50 % startovného
  • později odhlášeným startovné nevracíme
  • při platbě na místě bude požadováno zvýšené startovné dle řádku "...(jen pokud bude volné místo)"
  • změna jména či jiných údajů v rámci kategorie zdarma, změna startovního času v rámci kategorie též zdarma (v případě, že to nalosování umožní)
  • změna kategorie - do 15. 3. 2015 zdarma, později 50 Kč za každou etapu (v případě že to nalosování umožní)

Zdarma:

Závodníci, kteří budou v rankingu za rok 2014 do 10. místa nebo ve všech kategoriích A žebříčku v roce 2014 do 3. místa, mají startovné zdarma (platí pouze pro přihlášené do 15. března)

Platby:

Vklad zašlete na účet Oddílu OB Kotlářka:

Banka: Fio banka, a.s., 117 21 Praha 1

Číslo účtu: 2800595750/2010

variabilní symbol: xxxx55, kde xxxx je čtyřmístné číslo oddílu podle adresáře

do poznámky napište jméno klubu, případně přihlašovaného závodníka (registračku)

Sportident:

Pro všechny kategorie bude užito elektronické ražení systému SportIdent. Závodníci s vlastním SI čipem uvedou číslo čipu v přihlášce, ostatní si mohou SI čip zapůjčit od pořadatele za 30 Kč/den. Za ztrátu se účtuje 700 Kč.

Pro závody lze použít všechny typy SI čipů včetně SI10 a SI11

Informace:

Jiří Dlouhý (přihlášky)

mobil: 724 698 016

e-mail: Turn on JavaScript! 

Prezentace:

Čtvrtek: 2. 4. (13:00 - 14:00 pouze prodej tréninkových map) - tělocvična v Doksech u školy v ulici Valdštejnské.  50°56'82.792"N, 14°65'19.633"E - značeno

 

Pátek: 3. 4. 12:00 - 14:30 na shromaždišti E1 (přihlášky tratí T a změny průběžně)

Start:

E1 - pátek 3. 4. 15:00

 

E2 - sobota 4. 4. 10:00

 

E3 - neděle 5. 4. 10:00

Mapy:

E1: DRAČÍ SKÁLY, 1:10 000, E = 5m, podzim 2014, R. Horký, rozměr A4

 

E2: STARÝ BERNŠTEJN, 1:10 000, E = 5m, podzim 2014, J. Borůvka, R. Horký, rozměr A4

 

E3: ŠEDINA, 1:10 000, E = 5m, podzim 2014, J. Borůvka, R. Horký, rozměr A4

 

mapy jsou vodovzdorně upraveny

Terén:

Členitý, skalnaté hřbety a údolí (pískovec), převážně dobře průchodný les, oblasti s náletovými porosty, menší počet komunikací, bažinky v 1. etapě.

Vzdálenosti:

E1: centrum: Zahrádky, louka (50°38'14.230"N, 14°30'47.984"E, http://www.mapy.cz/s/d2C9)

Ze silnice č. 9 Mělník - Česká Lípa odbočit v Zahrádkách vlevo na silnici č. 15 směr Litoměřice a na konci obce doprava na louku.

 

Praha - parkoviště

80 km

 

ubytování - parkoviště

5-15 km

 

parkoviště - centrum

0 m

 

centrum - start

bude určeno

 

centrum - cíl

0 m

 

E2 a E3: centrum: louka mezi obcemi Vrchovany a Chlum (50°34'3.018"N, 14°34'46.389"E, http://www.mapy.cz/s/d2D8 (bod 2)

Ze silnice č. 9 Mělník - Česká Lípa odbočit 4 km za obcí Dubá vpravo do obce Chlum. Zde je parkoviště 50°34'32.867"N, 14°33'52.943"E.

http://www.mapy.cz/s/d2D8 (bod 1)

Na shromaždiště pěšky polní cestou 1500 m

 

Praha - parkoviště

70 km

 

ubytování - parkoviště

5-20 km

 

parkoviště - centrum

1500 m

 

centrum - start E2

bude určeno

 

centrum - start E3

bude určeno

 

centrum - cíl E2 i E3

0 m

Trénink:

Babylon, možnost zakoupit mapy u prezentace

 

Ubytování:

Od pátku do neděle na podlaze (školy se sprchami) v blízkosti závodů (Česká Lípa, Dubá), 80 Kč/noc, zájem o ubytování v tělocvičně uveďte spolu s přihláškou v systému ORIS. Kontakty na ubytování na lůžkách budou zveřejněny na stránkách závodu.

Doprava:

pořadatel nezajišťuje

Ceny:

Vyhlašování proběhne po E3. Ceny pro všechny v HDR, DH10L, DH10, pro prvních šest v DH21E, první tři v ostatních kategoriích, vítěz v B podkategorii. Kategorie P, T3 a T6 se nevyhlašují.

Prodej sportovního zboží:

Bude možno zakoupit si sportovní vybavení od firmy Kazboš a Konopáč v centru všech etap

Školka:

Na shromaždišti bude dětská školka

Poznámka:

Závodníci se účastní sportovní akce na vlastní riziko.

Pořadatelé:

Ředitel:

Zdenko Procházka (R1)

 

Hlavní rozhodčí:

E1: Dominika Plochová (R2), E2: Kristyna Kolínová (R1),

E3: Kamila Foglarová (R2)

 

Stavitelé tratí:

E1: Jakub Illner (R3),

E2: Bochenková Martina (R2), E3: Karochová Simona (R3)

 

Tajemník závodu:

Jiří Dlouhý