Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Archiv aktualit

CEYOC report | 13. 4. 2019

CEYOC. Středoevropský pohár dorostu v orientačním běhu. Aktuálně vlastně jediná akce, kam se podívá nejen hrstka těch nejtalentovanějších či nejurputněji trénujících. Tým se rozšíří i o ty, kteří na jediném nominačním závodě, rovinaté klasice při Jarním Poháru, prokáží své nadprůměrné atletické kvality nebo se na ně usměje štěstí. To se letos povedlo i Dorotce Tiché a mně, a tak jsme o uplynulém víkendu mohli přidat k modrobílé ještě červenou a ukázat všem záda s nápisem “Czech Republic”. Jak jsme se měli? Čtěte dále…

Dodo a Milan obléknou repredres! | 25. 3. 2019

O prvním dubnovém víkendu se v Ostravě a okolí koná Středoevropský pohár mládeže, na který se na Jarním poháru nominovali Dorotka Tichá (D16) a Milan Malačka (H18). V pátek je čeká sprint v industriálním areálu v Dolních Vítkovicích, o víkendu pak klasika a štafety v Háji ve Slezsku! Budeme držet palce!

Velkolepé zahájení sezóny | 25. 3. 2019

Zima utekla jako voda, orientky už nějaký ten pátek vrhají nenávistné pohledy na opodál stojící lyžáky a nervózně vyhlížejí roznos prvních lampionů. Někomu se ze skříně dostaly už před týdnem na Jarních skalách, jiné musely čekat ještě o týden déle. Na Jarním poháru nebo první Pražském žebříčku už ale snad byla uspokojena většina:-).

Registrace 2019 | 2. 3. 2019

Na konci února skončila řádná registrace, a pro letošní rok čítá členská základna (prozatím) 311 Kotlíků!

Přehled jarních akcí pro žactvo | 12. 2. 2019

Nabídka akcí pro žáky je letos tak široká, že by jeden mohl mít problém se v tom vyznat. Proto je zde jednoduchý přehled, abyste to pořád nemuseli hledat někde v archivů mejlů!

Výroční schůze oddílu | 22. 1. 2019

V úterý 5. února se od 18:30 bude v jídelně ZŠ Hanspulka (Na Hanspaulce 2a) konat výroční schůze oddílu.

Úspěšná podzimní sezóna PŽ | 5. 11. 2018

Brdské lesy v barvách podzimu našim závodníkům svědčí. Při dnešním závodě jsme měli tak bohatou účast na stupních vítězů, že jen vyjmenování všech úspěšných závodníků a závodnic by vydalo na půl článku.

Přechod Šumavy aneb čtvero ročních období ve čtyřech dnech | 30. 10. 2018

Na podzimní prázdniny se osmadvacetihlavá skupina žáků (nejmladšímu Daníkovi ještě nebylo ani osm), dorostenců, jedné dospělé a veteránů vypravila na již tradiční podzimní horský přechod. Jelikož jsme ve svých řadách objevili dlouholetou průvodkyni po Šumavě, byla po dvou ročnících v Krkonoších volba jasná! Předpověď počasí se v týdnu před prázdninami neustále měnila, dalo se čekat celkem cokoliv. No, a to pak vlastně i postupně přišlo! Ale pěkně popořádku…

Stovka páťáků ze ZŠ O. Chlupa si vyzkoušela orienťák ve Hvězdě | 11. 10. 2018

Pro necelou stovku školáků nebyl vrcholem minulého týdne závod Světového poháru, ale jejich první orienťák, který si vyzkoušeli v úterý ve Hvězdě.

Prodloužený štafetový víkend ve Zlíně | 1. 10. 2018

Zářijový štafetový (navíc prodloužený!) víkend se konal ve Zlíně a okolí, což je nějaké 4 hodiny cesty z Prahy po oraništi zvaném D1. Takže nás nenapadlo nic lepšího, než vydat se tam v počtu šedesáti kusů (z toho 30 dětí ve věku 8-13 let a dvou dětí ve věku 0-1) autobusem, který nešoféroval nikdo jiný než Jára Prouza! Autobusu tak na předním skle nechyběl lampion, aby nás všude poznali:-)! A jak byla dlouhá cesta do Zlína, tak bude dlouhý tento článek, takže si uvařte kávu a pohodlně se usaďte, pohádka začíná….

Zobrazeno 1 - 10 z 183 aktualit | Stránka 1 z 19

P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: