Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Archiv aktualit

Poslední oblastňáky podzimní sezóny | 25. 10. 2022

O víkendu 22. a 23. října proběhly poslední oblastní žebříčky podzimní sezóny. Zároveň v neděli proběhlo vyhlášení celkových výsledků podzimní části Pražského žebříčku. V sobotu se závodu zúčastnilo 116 a v neděli 114 Kotlářáků. A jak se jim dařilo?

MČR štafet, družstev a oblastních výběrů žactva | 16. 10. 2022

Druhý říjnový víkend se uskutečnil již tradiční podzimní svátek všech českých orienťáků a závěr hlavní sezóny, Mistrovství ČR štafet, družstev a oblastních výběrů žactva. Tentokrát nebylo třeba jet na druhou stranu republiky, a proto se v sobotu ráno vypravily hned dva autobusy naplněné z velké části závoduchtivými ModroBílými do Výšinky u Dvora Králové. A jak se nám dařilo? To se dozvíte v příspěvku.

Viki královnou mistrovské klasiky v mladších dorostenkách! | 19. 9. 2022

Viki královnou mistrovské klasiky v mladších dorostenkách! O víkendu se ve Svitavě na severu Čech konalo MČR na klasické trati, ve kterém si Viki Škáchová po dvou letošních stříbrech (ze sprintu a krátké trati) doběhla v kategorii D16 pro ZLATO! Velká gratulace!

Viki třetí na ŽA v Rusavě | 11. 9. 2022

Podzimní sezóna je tu a na ŽA Middlu v Rusavě bereme podiovou pozici. V D16A si pro třetí místo doběhla Viki Škáchová, dvojnásobná medailistka z červencového ME dorostu. Gratulujeme, a držíme palce ať to cinkne i příští týden na MČR na klasice

PÁPRSOB 2022 | 26. 8. 2022

Krátký report z PÁPRSOBu

STK ve Švédsku | 9. 8. 2022

Čtyřiatřicetihlavá skupina mladých Kotlíků, jejich trenérů/ek, řidičů/ek a kuchařů/ek se začátkem týdne vrátila ze Stacionárního tréninkového kempu ve Švédsku, kde týden nabírala první zkušenosti se skandinávskými terény a náramně si to užila!

Viki veze z MEDu dvě medaile! | 5. 7. 2022

Ke stříbru z klasiky přidala Viki v pondělí do MEDové sbírky ještě zlato ze štafety, ve které běžela druhý úsek! Česká štafeta, ve které Viki běžela s Julií Bambouskovou z Dobříše a Kateřinou Douškovou z Tesly vyhrála před štafetami Maďarska a Švýcarska.

Úspěchy na Letní olympiádě dětí a mládeže | 30. 6. 2022

Z Letní Olympiády dětí a mládeže v Olomouci vezou Kotlíci dvě stříbrné medaile! Jáchym Šubrt doběhl stříbrný ve sprintu a Jolča Vondráčková a Vašík Sedlák byli členy stříbrné sprintové štafety. Velká gratulace!

Viki pojede na MED! | 16. 6. 2022

Velká gratulace Viktorce Škáchové k nominaci na Mistrovství Evropy dorostu, které se běží 2. - 4. července v maďarském Salgótarjánu!

Oblastní mistrovství štafet | 14. 6. 2022

Druhá červnová sobota patřila Oblastnímu mistrovství štafet, jehož součástí bylo i vyhlášení celkových výsledků letošního PPŽ. A na to jsme se moc těšili, protože v tom se nám letos nadmíru dařilo! A jak dopadly štafety?

Zobrazeno 1 - 10 z 227 aktualit | Stránka 1 z 23

P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: