Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Začala podzimní sezóna aneb slavíme úspěchy na třech frontách

20. 9. 2021 | Pavel Klaška

Začala nám podzimní sezóna, a začala pěkně zostra! O víkendu se uskutečnily hned troje různé celostátní žebříčky, a ModroBílí závodníci na nich byli pořádně vidět!

Nejdelší cestu měla rozhodně skupina dorosteneckých a juniorských nadějí, která se vydala na Áčka do Kladek na Prostějovsku. A aby se jim zpátky cestovalo líp, tak si přivezli hned několik medail! Milan v sobotu zaskočil všechny včetně soupeřů, když vyhrál v H20 klasiku, a další den přidal ještě druhé místo na krátké. Majda se v D20 nenechala zahanbit, a připsala si bronz na klasice a stříbro na middlu. Nedělní middle našim děvčatům vůbec svědčil, když v D18 brala Anička stříbro, Dorotka bronz a Eliška 5. místo!

Největší výprava se vydala do Nového Města u Teplic na ŽB západ. a úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat! Vítežství s připsali: Alice v D14B, Lucka v D20B, Peťula v D40B a David v H20B. Stříbro v H35B bral Martin a bronz v H16B Vojta.

I v neděli se slavilo. Alice pokračovala ve skvělém víkendu, a brala bronz a Jitka si podmanila D65B.Vojta tentokrát H16B vyhrál, a David s Martinem úspěšně dovezli zlatý double.

Ani třetí víkendové závody, ŽB východ, neunikly Modrobílé bedně. Zlatý double z D35B veze Lúca, a nedělní bronz z H10N Jonáš!

Teď nás čeká víkend závodně-pořadatelský, a pak už se všichni popereme o medaile na MČR na klasice!

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: