Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Velikonoční soustředění na Potkávárně

19. 4. 2022 | Dominika a účastníci

Zatímco větší část oddílu na Kokořínsku pořádala již 24. ročník Velikonoc ve skalách, 30tihlavá skupina starších žáků měla soustředění v (z poloviny ještě pod sněhem ležících) Jizerských horách, konkrétně v okolí Potkávárny u havrana! Sedm tréninků, jeden vejlet po rozhlednách, večerní hry a přednášky (jedna dokonce od českých reprošů Denisy Kosové a Vojty Krále!) to vše bylo náplní pěti dnů velikonočních prázdnin. A jak je viděli sami účastníci? Zde dva anonymní pohledy...

1)

Na letošní Velikonoce jsme vyrazili na soustředění na Potkávárnu u Havrana. V krásné přírodě Jizerských hor jsme si užili spoustu tréninků ve skalnatém členitém teréni, kvůli kterému snad každý zkazil aspoň pár kontrol. Běhat na pasekách bylo obzvlášť náročné, protože tam stále leželo spoustu sněhu, ale v lese se valily hory vody. Počasí si s námi taky hrálo, i proto jsme po náročném tréninku uvítali vydatné zdravé jídlo a teplou sprchu. Po večerním programu jsme dostali sladkou tečku dne a šli spát. Po hlasitém každodenním budíčku nastala náročná rozcvička, která nám dodala "elán" do dalšího dne. Na příští soustředění se těšíme, domů si odvážíme spoustu zážitků a nových zkušeností.

2)

Všem se tu líbilo

Záznam z OB soustředění!

čtvrtek: ušel

pátek: taky ušel

sobota: nad očekávání 

neděle: nevím, píšu toto

pondělí: ještě nebilo (přepsáno do písmene, pozn. redakce)

P. S. Ceníme si toho, že nás nechali docela dlouho spát, ale budíček děs, rozcvička ze začátku zima, nakonec teplo. Jídlo moc zdravý. (pak následuje něco, co moc nedává smysl, pozn. redakce)

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: