Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Sprint v Hradci a dvoje štafety v Podkrkonoší

29. 9. 2021 | Dominika Plochová

 

Dva autobusy Kotlíků se o víkendu vypravily na závod Českého poháru ve sprintu a dva závody Českého poháru štafet!

Brzký start sprintu v Hradci Králové znamenal vstávání a odjezd autobusů ještě za kuropění. S tím a s tratí v hradecké čtvrti Pouchov se nejlépe z modrobílých vypořádala Anička Smutná, která si doběhla pro 3. místo v D18A. TOP 10 v áčkách zaznamenali ještě Dorotka (5. v D18A), Viki (8. v D16A), Jarda Sedláček (8. v H18A) a Eliška (10. v D20A). Za zmínku určitě stojí i umístění na bedně v kategoriích žáků, kteří běželi závod oblastního žebříčku tamtéž:

D10: 3. Žofka Snížková

D12: 3. Jolča Vondráčková

H10: 3. Vašek Sedlák

Odpoledne jsme se přesunuli na shromaždiště teprv prvního letošního závodu Českého poháru štafet. Na start se postavilo celkem 26 kotlářáckých štafet, nejvíce jich startovalo v kategoriích H14 a H21 (v obou případech 5).

O jedinou medaili ze sobotního závodu se naprosto parádně postarali dorostenci, kteří si doběhli pro nečekané vítězství (Jarda Sedláček, Štěpán Koliáš a Bert Mareš)!!! Výborně zaběhly i obě štafety dorostenek, které skončily na 5. a 7. místě. Těsně pod bednou na 4. místě skončili kluci v H14.

Nedělní závod se odehrával na stejném místě, terén byl však o něco kopcovatější a kamenitější. Tentokrát se z umístění na bedně radovaly pro změnu dorostenky na 3. místě (Anička Smutná, Viki Škáchová, Dorotka Tichá) a konečně i kluci v H14 (Dominik Maroušek, Šimon Víteček, Jáchym Šubrt).

Nutno vyzdvihnout, že tentokrát žádná z kompletních štafet (dokonce ani jedna ze štafet H21!) nebyla DISK!

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: