Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

První letošní PPŽ - zpráva od jednoho mírně zaujatého pozorovatele

17. 5. 2017 | Tonda Šubrt

Zatímco našim hokejistům se start do utkání na právě probíhajícím mistrovství zrovna moc nedaří, kotlářáčtí borci v prvním závodě PPŽ posbírali co se dalo.
Samotný začátek tomu ale vůbec nenasvědčoval. Cestování s téměř čtyřicítkou malých Kotlíků prostředky MHD po Praze připomíná snahu udržet pytel blech pohromadě. Když pak netrpělivý řidič autobusu jednoduše zavřel dveře, rozdělil naši výpravu na dvě poloviny. Zatímco ta první polovina dorazila v pořádku na místo určení, tu druhou vysadil další - tentokrát bludný - autobus MHD v nehostinných končinách pražských Kbel a nikoli v přívětivé Vinoři. Ale i té se povedlo na shromaždiště dorazit, i když s menším zpožděním.
V lese to už probíhalo o poznání lépe. Modrobílými dresy se to tam jen hemžilo. Ba co víc, zatímco borci z jiných klubů postávali předstírajíce mapování a pokládali kolemběžícím různé záludné otázky, Kotlíci hbitě běhali, hledali a někteří i nacházeli. Na vyhlášení pak Kotlíci obsadili první místa v H10L (Mathias Handala), D14 (Dorotka Tichá) a H14 (Jarda Sedláček), kromě toho téměř kompletně opanovali i H10, kde obsadili druhé (Jáchym Šubrt), třetí (Martin Horáček) i čtvrté místo (Eda Machar). Na bednu se postavil i Vojta Šubrt na třetím místě v H12. Nutno upozornit, že výsledky jsou zatím jen provizorní, na samém konci závodu se mezi naše borce ještě mohl někdo vetřít. 
Úplně největším úspěchem pak bylo, že se z lesa nakonec vrátili všichni, i když někteří nás napínali do poslední chvíle před odjezdem.

Jak si vedli všichni Kotlíci se můžete podívat zde.


zobrazit na Flickru

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: