Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

PPŽ Rohožník - udržíme první místo?

7. 6. 2017 | Dominika Plochová

Další PPŽ uspořádala Tretra na sídlišti Rohožník. Nechci tento oddíl podezřívat z úmyslu Kotlářku oslabit tak dlouhou cestou - v rámci Prahy totiž asi pro nás neexistuje vzdálenější místo. Každopádně se žádné oslabení nepodařilo.

Hodinovou cestu na závod, kterou nám naplánoval Jára s přestupem v Depu Hostivař, jsme zvládli jak my, tak prostředky Dopravního podniku. Jen při vystupování z autobusu došlo k mírnému zmatku vyvolanému domorodci - nás tím ale nevyvedli z míry. Cestou na start pak bylo znát nadšení a rostoucí chuť si pěkně zaběhat u všech malých Kotlíků.

Trať byla záludná. Mnozí byli překvapeni, když doběhli ke kontrole, ale ona byla na druhé straně plotu. Někteří se nechali zmást velkým počtem kontrol a orazili i ty nesprávné. A někteří marně hledali v mapě pokračování tratě z kontroly č. 12, které pořadatel dovedně skryl obrysem budovy.

V cíli ale byla velká většina spokojena a na lístečcích se často objevovaly umístění na předních místech. Nakonec z toho byly dvě zlaté (Dorotka T. a Jarda S.), tři bronzové (Jáchym Š., Vojta Š., Eliška P.) a hodně umístění v první desítce.

Letošní PPŽ se pro nás zatím vyvíjí velmi příznivě. Celkově jsme zatím na prvním místě se ziskem cca 1400 bodů, ale na paty nám šlape USK cca 50 bodů za námi  a ani odstup 80 bodů od třetího místa nedává žádnou jistotu. Naši borci vedou několik kategorií a pohled na H10, kde po třech závodech z prvních šesti borců je pět z Kotlářky, je přímo omračující. Tak si držme palce, ať to udržíme po zbývající závody!!!

 

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: