Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Oblastní víkend v Řevnicích

5. 10. 2015 | Dominika Plochová

Podíval-li se někdo před víkendem do ORISu na seznam přihlášených Kotlíků na sobotní Pražský žebříček v Řevnicích, musel minimálně valit bulvy. Osmdesátka modrobílých borců už se nás totiž dlouho nikde nesešla. Velkou měrou tomu přispěla i velká účast více jak dvaceti nových dětí s rodiči, kteří od září začali chodit na středeční tréninky do Hvězdy.

V sobotu jsme do Řevnic jeli společně vlakem. Jára nám jako správný oddílový ministr dopravy zařídil rezervaci rovnou celého vagónu, takže jsme to měli se vším pohodlím. Když jsme navíc po výstupu z vlaku vztyčili oddílovou vlajku, kterou Hubert (ač v pyžamu) hrdě nesl přes půlku Řevnic až na shromaždiště ve zdejším lesním divadle, muselo být všem jasné, že dnes to bude velkolepé.

Krátká trať dostála svého jména, a kdo se nezapomněl děle než je zdrávo v některém z kamenných polí, byl do půlhodinky zpět v cíli, a mohl v Kotlářáckém kotli čekat na vyhlášení  vítězů na podiu divadla. Ještě před ním jsme si udělali takové malé soukromé oddílové vyhlášení, při kterém všichni naši žáci obdrželi účastnický diplom, dík za reprezentaci oddílu a ti, kdo běželi svůj první závod i malý lampionek na batoh či do auta.

Na bednu pak vystoupali:

Maruška Kalousková – 2. v D14

Majka Dlouhá – 3. v D21L

Gena Zelenková – 1. v D45K

Milan Malačka – 1. v H14

Matouš Najman – 2. v H18

Martin Janata – 2. v H21L

Pavel Klaška st. – 3. v H45L

Nedělní klasika už u některých Kotlíků vzbudila respekt, a tak radši zůstali doma. I tak se nás na stejném místě jako v sobotu sešlo více než padesát. Na start už to sice nebylo 3 km do kopce jako v sobotu, ale o to výživnější byl doběh – dlouhý a do pěknýho kopce. Taková Dorotka Tichá si ho dala za 0:39, tak pánové, podívejte se, koho z vás NEporazila, moc vás není (Levák 0:47, Vojta 0:45, Milan 0:48), ale někteří svou čest uhájili (Martin Klaška 0:37, Tonda Semerád 0:34…).

A kdo šel na bednu v neděli?

Ukořistili jsme:

2x 1. místo – Jáchym Šubrt v H10L a Martin Janata v H21L

4x 2. místo – Dorotka Tichá v D14, Vendy Karbanová v D21K, Lenka Lustigová v D45K a Milan Malačka v H14

3x 3. místo – Maruška Kalousková v D14, Gena Zelenková v D45K a Matouš Najman v H18

Stránky závodu najdete zde.


zobrazit na Flickru

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: