Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Nejen mapou a běháním je člověk živ...

27. 2. 2016 | Dominika Plochová

řekla si pondělní tréninková skupina žáků a vydala se místo jednoho z pondělních mapových tréninků na Lasergame! A nebylo to poprvé! Díky vítězství v červnovém štafetovém závodě Klacky Open, získali mladí modrobílí borci několik volňásků, kterých v září plně využili. A jelikož se jim akce líbila, neváhali na ni po půl roce opět zamířit! V prosince zas mapu a běhání jednou vyměnili za návštěvu v Jump Parku, kde se vyřádili na trampolínách. 

A jak probíhala únorová Lasergame?

LaserGame opět nezklamal. Při účasti 21 borců se trenéři ani nedostali do arény, která je plná už při 20ti duších (naštěstí hodná paní vedoucí nafoukla systém na 21). Obě hry byly postaveny jako souboj dvou družstev. Jelikož jsme zábavu nechtěli kazit buzerací, jak se rozdělit, vznikla jedna skupina orienťáckých mazáků a druhá plná mladších nováčků. Trochu jsme se báli, jak to v aréně dopadne, ale realita ukázala, že to vůbec nevadilo. První hra (střílím, co vidím, bez odečtu bodů) sice dopadla lépe pro zkušené, ale ve hře druhé (odečty bodů, když jsem zasažen a za zásah vlastního hráče) to orienťáčtí mlaďoši starším natřeli i s úrokama, čímž nejen smazali bodové manko z první hry, ale v součtu her ještě o parník vyhráli. V individuálním hodnocení první hry vyhrál Jáchym V., druhou pak Michal.

Jak jsme řekli, tak se i stalo a po honičce se zbraní byli všichni nuceni zapojit mozkové závity nad luštěním sudoku s orienťáckými symboly. Tuto část vyhrál zkušený luštitel Milan. Posléze šlo ještě o to co nejrychleji zpaměti interpretovat použité symboly a to šlo nejlíp Lucce.


zobrazit na Flickru

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: