Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Mistrovský víkend

20. 9. 2021 | Dominika Plochová

Je za námi mistrovský víkend a byl pořádně nabitý! Na jeho konci zapisují žáci 1:0 ve svůj prospěch proti dorostu/dospělým.

V sobotu se konala kvalifikace MČR na klasické trati u Jílového u Prahy, kde si účast v nedělním finále zajistila osmička modrobílých startujících (Viki Škáchová v D16, trio Dorotka, Eliška, Anička v D18, Majda Škáchová v D20, Štěpán Koliáš v H16, Bert Mareš v H18 a Milan Malačka v H20).

V sobotu se ale taky konalo MČR oblastních výběrů žactva, kde Prahu ve čtyřech osmičlenných družstvech reprezentovalo 12 Kotlíků. Hned 3 z nich (Patrik Sedláček, Alice Gregorová a Adam Engel) běželi ve družstvu, které si doběhlo pro stříbrnou mistrovskou medaili!

V neděli pokračovalo MČR na klasické trati již zmíněným finále. Modrobílým finalistům to necinklo, i když bramborové Aničce Smutné stačilo být o 37 sekund rychlejší. Majda Škáchová (D20) doběhla 7., Viki Škáchová (D16) a Dorotka Tichá skončily na 8. místě a Milan Malačka (H20) byl devátý.

No a aby toho nebylo málo, střihla si v neděli sobotní stříbrná medailistka Alice ještě žákovské MČR v atletice a na trati 1500 metrů překážek skončila sedmá!