Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Klacky Open a vyhlášení celkového pořadí PPŽ 2018!

21. 6. 2018 | Tonda a Dominika

Již tradičně se předposlední červnovou středu konaly štafety s názvem Klacky Open, letos s centrem na žižkovské Pražačce, spojené s vyhlášením celkového pořadí PPŽ jednotlivců i prestižní soutěže oddílů. A to se vše týkalo i Kotlíků!

Celkově jsme v soutěži oddílů skončili na třetím místě, což po sérii vítězství vypadá trochu jako ústup ze slávy. A je pravda, že v kategoriích HD14 a vlastně také HD12 opravdu moc silní po odchodu Milana a Dorotky nejsme a soupeři nám utíkají. Ale fakt, že vlastně velkou většinu bodů nám letos vyběhla děti kategorií HD10, a z velké míry i ti, kteří běhali v kategorii HD12 a soupeřili tam s o dva roky staršími soupeři, to už je velká naděje do dalších let.

Gratulujeme k umístění na bedně v žebříčku PPŽ mezi jednotlivci  Káje Mullis (1.), Martinu Horáčkovi (2.) a Adamovi Englovi (3.) v D/H10!

Výborná jsou i umístění Julči Hladíkové, Bětky Vondráčkové, Páji Novákové, Adélky Snížkové, Báry Zákoucké, Elišky Zemanové, Báry Halaškové, Amálky Lampové, Míši Horáčkové, Matěje Rybáře, Dana Machara, Jáchyma Šubrta, Davida Elledera, Edy Machara, Šimona Vítečka, Matěje Machara a Dominika Marouška.

Dík ale patří všem, kteří za nás závodili a předběhli nějaké soupeře, vše se počítá!!!

I ve štafetách naši borci ukázali, že na to mají a plným právem vyhráli štafety v DH10 (Julča, Marťas, Jáchym, Kája) a jen o kousek skončili druzí v HD12 (Zuzi, Dominik, David, Viki). Třetí místo jsme pak obsadili mezi těmi nejmenšími - ve fáborkové kategorii DH10L (Jolana Vondráčková, Šimon Junek, Vašek Sedlák, Julie Šavelová).

Pěkně zaběhly i další dvě štafety v HD12 (Bára, Jakubové Dolák + Studnička, Anička Duhová a Luisa, Jakub S., Koláček a Violka). Ostatní štafety běžely také velmi dobře, ale bohužel v každé z nich se našel někdo, kdo si nedal pozor na kódy kontrol,takže jsou DISK, ačkoli by jinak dopadli velmi dobře - to je poučení do budoucna a věřím, že příště to bude lepší. 

Příkladně Kotlářku reprezentovali i ti starší, kdy v DH21 jeden tým vyhrál (Majka, Tomáš J., Ondra F., trenérka Peťula) a druhý skončil na 3. místě (Anička, Milan, Matěj, Karin), ale jak si jeden nejmenovaný dorostenec z bronzové štafety napsal do tréninkového deníčku "příště už ty starouše porazíme":-)!!

Nálada v týmu byla senzační a dort, který žáci dostali za odměnu za třetí místo v oddílové soutěži zmizel velmi rychle. Tady jsou fotky.

Těšíme se příští středu na posledním tréninku ve Hvězdě, kde trochu potrénujeme, ale hlavně pořádně ten uplynulý úspěšný rok oslavíme!!!

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: