Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Český pohár štafet v Jablonečku

17. 4. 2016 | Lúca Janatová

V neděli 17. 4. proběhlo 2. kolo ČP štafet tentokrát v Jablonečku (čti jedu údolím 10 km a dojedu do pěkný díry), které pořádal Turnov. Bývalé vojenské cvičiště, teď největší solární elektrárna u nás, toť krásné okolí štafet. 

Někteří z našich borců to jeli očíhnout už v sobotu na ještěďák, který měl stejné shromaždiště, ale les o kus vedle - byla to placka, Kolín se ztratil, Leváka porazil po 100 letech Zhaly, jinak nic zásadního.

Větší skupina Kotlíků jela lovit lampiony v noci na MČR v Doksech. Prý to bylo pěkné. Terezka všem vytřela zrak a vyhrála v D20 o skoro 3 minuty - gratulace obrovská. Kristýna předvedla klasickou noční chybu - přeběhnu cestu a za chvíli ji přebíhám zas, Majka nenašla občerstvovačku a Ondra přišel pozdě na start... No, prostě asi to byla zábava.

Zpět ke štafetám. Kotlíků přijelo požehnaně, oprášili jsme starý zelený stan, aby mu nebylo smutno, že už s námi nejezdí, a hurá do lesa.

Bylo to po rovině, hodně schované kontroly ve stromečkách, přes děsný údolí a dost do kopce, závěr přebor v neskutečném napalmu. Holky v D21 předvedly slušný výkon a první štafeta byla 6., druhá na luxusním 9. místě (překvapivě nás neporazily 4 štafety Žabin ale jen 2). V H21 předvedl Kauli výkon jak za mlada a štafetu dotáhl na 13. místo. Naprosto parádně zaběhla štafeta H14 (Milan Malačka, Matěj Šubrt a Tonda Švarc) a vyhrála – gratulace pánové! Holky v D14 byly páté, což je taky super výsledek! H135 vezou domů bramboru.

Celkově musím říct pohodové závody, jen prosím vás, co je to za módu stát frontu na prázdný Toiky? Půlka záchodů prázdná a fronta 40 lidí… Jako když si chcete popovídat, je snad lepší stát u stánku a těm nebožákům, co se jim chce čůrat vyjít trochu vstříc, ne?

Foto: http://anicka24.rajce.idnes.cz/

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: