Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Béčka u Řevnic aneb jdeš rakváče píšeš článek...

17. 5. 2016 | Lúca Janatová

....sákryš, příště zase půjdu mlaďochy!

No nic..

O uplynulém víkendu nás čekala béčka kousek od Prahy v obci Halouny. Takže Brdy, kopce zaručeny. Na sobotní klasice už parametry tratí napovídaly, že to nebude brnkačka a Levák už před startem naznal, že půl kilometru do kopce je fakt dost. Řada tratí tak hned po startu vyrazila prudce do svahu a nabrala 150m hned v úvodu. Klasika to byla pěkná, dělalo se dost chyb v postupech a tak to má být (viz mapy s postupy).

Výsledkově: H14B Milan Malačka parádní výkon a 2. místo, Tonda Švarc si pohlídal 9. pozici, Dorotka v D14 skvělé 7. místo, H10C Jáchym Šubrt 6. místo, 39. místo Vašík Mrázek na fáborkách a ve veteránech stupně nejvyšší brali Lucka při premiéře v rakváčích a Kuba Illner v H45.

Večer, v noci a časně ráno mohli orienťákuchtiví fajnšmekři sledovat Tiomilu.. pokud si zaplatili, pokud ne tak komentář ve švédštině a mezičasy taky dobrý. Ke studijním účelům všech doporučuji pustit si GPS z jednotlivých úseků… 

V neděli opět na stejné louce, oproti sobotě zabaleni do bund a čepic, opět vyrážíme do lesa. Tentokrát kopec vylezeme cestou na start.  Middle nás zavedl do hustníkové ploché části a pak seběh na shromaždiště. Čekala jsem trochu více kamenných polí, ale postavené to bylo moc pěkně. A na seběhu se dalo i ledacos nechat v dohledávkách. 

Výsledkový servis: Famózně zaběhla Dorotka v D14, hned v úvodu trati vedla, na 7 kontrole chyba, nebála se toho a dotáhla to zpět na stupně a parádní 3. místo! H10C Jáchym a Matěj Ledinský seřazeni na 10 a 11. místě, H14 opět pecka a vyrovnaný výkon Tondy Švarce stačil na 3. místo. Levák se konečně prokousal na stupně a jistil 3. pozici v H21B.

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: