Oddíl orientačního běhu KOTLÁŘKA

Úspěšná podzimní sezóna PŽ

5. 11. 2018 | Tonda Šubrt

Brdské lesy v barvách podzimu našim závodníkům svědčí. Při dnešním závodě jsme měli tak bohatou účast na stupních vítězů, že jen vyjmenování všech úspěšných závodníků a závodnic by vydalo na půl článku. Vidět celé stupínky obsazené modrobílými borci, jak se to dnes stalo v kategorii H12 (mimochodem, hned po H21 to byla nejobsazenější kategorie - 70 závodníků), to pak je opravdu speciální zážitek.

Za zmínku stojí i pohled do podzimních žebříčků. V D10 je z první sedmičky u pěti závodnic registračka začínající DKP. Obdobně v H12 je mezi prvními 16 závodníky hned 9 z Kotlářky. Zastoupení máme i v ostatních kategoriích, i když, pravda, ne tak mohutné.

Ale úspěch nespočívá jen v počtu vítězů. Na podzim s námi na závody začalo jezdit několik dalších rodin, většinou hned se dvěma či více dětmi. Jsou mezi nimi i tací, že se po pár závodech hned umístili v první trojce. Několik dětí přešlo z linie do nefáborkové trati. A také s námi začalo běhat několik nováčků z řad rodičů. Tak si držme palce, ať se nám přes zimu dobře trénuje a povede se nám obdobně i ta jarní sezóna.

 

Write a comment

  • Required fields are marked with *.

If you have trouble reading the code, click on the code itself to generate a new random code.
 
P
CZ
Aktuální závody
P
CZ
Termíny přihlášek
za podporu děkujeme: